Start

EDYCJA
DRUŻYN
UCZESTNIKÓW
JĘZYKI
O CO CHODZI?

3 osoby w zespole, 1 komputer, 5 h, ok 12 zadań programistycznych lub logarytmicznych do rozwiązania. Do wyboru 3 języki: C, C++ lub Pascal. Wszystko na Windowsie lub Linuksie. Czysta rywalizacja. Do wygrania laptopy, Kindle itp. Warto.  

Zawody odbywają się stacjonarnie w laboratoriach Politechniki Poznańskiej i Wydziału Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu.

Zawody trwają 2 dni. Pierwszy dzień to atrakcyjne prelekcje, warsztaty i sesja próbna. Drugi – właściwe zawody.

Przeczytaj Harmonogram, Regulamin i Tutorial, aby dowiedzieć się więcej.

KTO MOŻE WYSTĄPIĆ?

Zawody są otwarte 🙂 Oznacza to, że każdy może wziąć udział w MWPZ. Co roku gościmy utalentowanych licealistów, studentów i pracowników wiodących firm IT, którzy rywalizują o miano Mistrza!

Ważne: Jeśli jesteś niepełnoletni/nia, potrzebujesz zgody opiekuna na udział w Zawodach.

ILE KOSZTUJE UDZIAŁ?

Udział w MWPZ jest zupełnie bezpłatny! 🙂 W pakiecie przekąski podczas obu dni, w drugim ciepły posiłek i bankiet. Oprócz tego transport z wybranych hoteli na miejsce zawodów i z powrotem. Na ten temat więcej info wkrótce.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Potrzeba wypełnić formularz rejestracyjny, który krok po kroku przeprowadzi przez proces rejestracji. Zapisy na zawody są jeszcze nieaktywne, wkrótce zostanie podana data początku rejestracji.

ZAWODY PRZEŁOŻONE

Jesteśmy zmuszeni poinformować, że ze względów organizacyjnych XII edycja Mistrzostw Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym zostaje przełożona na termin późniejszy. Zależy nam, aby impreza odbyła się na najwyższym możliwym poziomie, a niestety w terminie grudniowym nie jest to możliwe. Przepraszamy Rodzinę MWPZ i wszystkich, których ta decyzja zawiodła, jednocześnie zapewniając, że Zawody odbędą się w terminie późniejszym z tą samą energią i zaangażowaniem, które towarzyszy im od 2003 roku. Wszelkie informacje dotyczące nowego terminu Mistrzostw będą publikowane na stronie mwpz.pl oraz na fanpejdżu Zawodów na fb.

Komitet Organizacyjny XII MWPZ

3, 2, 1… START!

Do Zawodów pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz warto zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na stronie. Przeczytaj tutorial i regulamin by dobrze przygotować się do Zawodów 🙂 Bądź na bieżąco! W tym miejscu przeczytasz aktualności. Odliczanie do XII MWPZ rozpoczęte!

organizatorzy:

Patronat honorowy:

Partnerzy medialni:

FAQ i kontakt

Masz pytanie? Sprawdź poniższe FAQ, aby dowiedzieć się czy ktoś nie udzielił już na nie odpowiedzi. Jeśli nie, skorzystaj z formularza kontaktowego. Większość przydatnych informacji znajdziesz również w sekcji regulamin.

Jest to możliwe, jednak ze względu na liczbę stanowisk rezerwujemy sobie prawo do łączenia niepełnych drużyn lub pojedynczych osób w trzy osobowe zespoły.

Tak, jest obowiązkowa 🙂 Tego dnia odbywa się rejestracja oraz sesja próbna, która jest konieczna do prawidłowego przeprowadzenia mistrzostw.

Nie jest dozwolone. Zawody odbywają się w laboratoriach uczelni na zainstalowanych tam komputerach. Aby poznać więcej szczegółów przeczytaj regulamin.

Formuła Zawodów nie przewiduje takiej możliwości. Komputery będą odłączone od sieci w trakcie trwania Mistrzostw. Uczestnicy mogą korzystać z własnych materiałów w formie papierowej, np. książek, wydruków programów, notatek. Nie jest dozwolone korzystanie z materiałów zapisanych w formie elektronicznej. Zabronione jest też korzystanie z wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych (poza dostarczonym przez organizatorów komputerem), w szczególności z kalkulatorów, przenośnych komputerów, telefonów komórkowych, itp. Więcej info tutaj: regulamin

Przy rejestracji zostaną podane propozycje sposobu zakwaterowania. Z większości zaproponowanych lokalizacji zostanie zorganizowany darmowy transport na miejsce Zawodów i z powrotem. Organizatorzy nie ponoszą kosztów zakwaterowania Uczestników Zawodów.